Wczytuję dane...
Waga produktu: 10 kg
Gwarancja: 24 miesięcy
Producent: Vileda

Mop parowy Vildea Steam Plus doskonale sprawdzi się w czyszczeniu wszystkich rodzajów twardych podłóg, może być także używany do czyszczenia i odświeżania dywanów i wykładzin.

Skutecznie czyści i dezynfekuje, zabija 99% bakterii i wirusów.

Czyści przy użyciu samej wody, bez konieczności stosowania jakichkolwiek środków chemicznych.

Trójkątny kształt stopki mopa oraz lekka, ergonomiczna konstrukcja umożliwiają łatwe manewrowanie i dotarcie do trudno dostępnych miejsc np. powierzchnie pod meblami, narożniki pomieszczeń.

Idealna czystość i higiena sprzątanych podłóg w połączeniu w wygodą użytkowania mopa:

 • szybko się nagrzewa i jest gotowy do pracy już po 15 sekundach od włączenia.
 • czyści szybko i skutecznie, moc pary i mikrofibry usuwa nawet uporczywy brud i tłuste ślady, zapewniając doskonały efekt
 • dla jeszcze prostszej obsługi mop Vileda Steam Plus został wyposażony w 3 domyślne ustawienia pary: dla dywanów, parkietów oraz płytek podłogowych.

Mop jest łatwy do przechowywania - zdejmij rączkę i zawieś ją z tyłu mopa, w ten sposób stanie się łatwy do przechowywania w szafie.

3 tryby czyszczenia:  Wybierz jedno spośród 3 domyślnych ustawień pary: dla parkietów, dywanów albo płytek.

Szybkie powtórne nagrzewanie: Wystarczy włączyć mop do zasilania  i już po 15 sekundach można rozpocząć sprzątanie. W przypadku konieczności zmiany pomieszczenia wystarczy odłączyć mopa z gniazdka zasilającego i podłączyć go ponownie. Dzięki wbudowanej funkcji wykrywania temperatury nie ma konieczności czekania aż mop nagrzeje się ponownie.

 Lekki i łatwy w manewrowaniu: Praktyczna konstrukcja i obrotowa głowica sprawiają, że mop parowy Steam PLUS jest łatwy do przenoszenia w domu i zapewnia bezproblemowe manewrowanie – nawet pod meblami.

Okienko miernika wody: Praktyczna funkcja mopa Vileda, gdzie łatwo sprawdzisz, czy w środku jest jeszcze woda lub czy pojemnik wymaga uzupełnienia.

Nakładka do dywanów: Dzięki specjalnej nakładce do dywanów dołączonej do mopa parowego Steam PLUS odświeżanie dywanów i chodników stało się łatwe jak  nigdy wcześniej.

Zestaw zawiera dwa wkłady z  mikrofibry: Wkłady do mopa parowego można prać w pralce w temperaturze 60°C (bez wybielaczy i płynów zmiękczających)  i można ich używać wielokrotnie.

 

Produkt z oficjalnej dystrybucji Vileda, oryginalnie zapakowany z gwarancją producenta.

Kod: 4023103229716


 

Opakowanie zbiorcze

 • Liczba sztuk w opakowaniu zbiorczym - kartonie:: 

  1

Kod

 • Kod kreskowy: 

  4023103181267

Język:

 • Język:: 

  Multi_PL

Polecamy