Wczytuję dane...
Waga produktu: 1.20 kg
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Producent: Henkel

Persil Discs Universal, 4 komorowe kapsułki do prania tkanin białych i kolorowych.

Persil Discs 4 komorowa kapsułka, która łączy 4 korzyści prania:

1. Usuwanie plam. Dzięki odpowiednio dobranym enzymom, wnika głęboko we włókna usuwając nawet najbardziej uporczywe plamy.

2 Świeżość. Ciesz się przyjemną, długotrwałą świeżością z zoptymalizowaną kompozycją zapachową.

3. Blask. Zapewnia dodatkowy blask Twoim ubraniom, zapobiegając ich szarzeniu nawet po kilku praniach.

4. Ochrona Twoich ubrań. Zapewnia moc usuwania plam będąc jednocześnie delikatną dla tkanin.

Opakowanie zawiera 48 kapsułek.

Zakres temperatur prania: 20 - 95 st. C.

Kraj pochodzenia: Niemcy.

Kod: 4015000971591

Składniki:

15-30% niejonowe środki powierzchniowo czynne, anionowe środki powierzchniowo czynne, 5-15% mydło, <5% fosfoniany, kompozycja zapachowa (Geraniol, Linalool), enzymy.

 Środki ostrożności:

Skoncentrowany środek w kapsułkach do prania tkanin kolorowych w pralkach. Przechowuj produkt poza zasięgiem dzieci. Unikaj kontaktu z oczami. W razie kontaktu, obficie przemyj oczy wodą. Szczelnie zamykaj opakowanie. Nie połykaj. W razie połknięcia, natychmiast skontaktuj się z lekarzem. Nie dotykaj produktu mokrymi rękami. Nie przebijaj, nie rozrywaj i nie przecinaj.

Działa drażniąco na oczy i skórę. Działa szkodliwie na organizmy wodne powodując długotrwałe skutki. Zawiera Proteazy. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Chronić przed dziećmi. W przypadku kontaktu ze skórą: umyć dużą ilością wody. W przypadku dostania się do oczu: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady lekarza. W przypadku połknięcia: wypłukać usta. NIE wywoływać wymiotów. Natychmiast skontaktować się z ośrodkiem zatruć lub lekarzem. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę.

 

Opakowanie zbiorcze

  • Liczba sztuk w opakowaniu zbiorczym - kartonie:: 

    6

Kod

  • Kod kreskowy: 

    4015000971584

Język:

  • Język:: 

    DE

Polecamy