Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.30 kg
Producent: Delta Pronatura

Praktyczny odplamiacz Dr Beckmann Oxi-Power Caps usuwa ponad 100 uporczywych plam wygodniej niż kiedykolwiek: wystarczy 1 kapsułka na każde pranie, a nawet zaschnięte i niezauważone plamy nie mają szans!

Kapsułki z folii rozpuszczalnej w wodzie są idealnie wstępnie dozowane i działają nawet w niskich temperaturach od 20 ° C.

Nadają się zarówno do białych, jak i kolorowych tekstyliów. Dokładne usuwanie plam w głąb włókna zapewnia higienicznie czystsze pranie.

Nadaje się do wszystkich kolorów i tekstyliów za wyjątkiem wełny i jedwabiu.

Tolerancja skóry została przebadana dermatologicznie. Nie zawiera mikroplastików ani substancji zapachowych. Opakowanie w pełni nadaje się do recyklingu.

Pomocne wskazówki: kapsułek nie wolno otwierać ani przekłuwać i należy je dotykać wyłącznie suchymi rękami. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Przestrzegaj instrukcji pielęgnacji tekstyliów. Po użyciu dokładnie zamknij opakowanie. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu, chronić przed mrozem i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Sposób użycia: Włóż korek prosto z powrotem do pustego bębna i włóż pranie. Dozuj zwykły detergent zgodnie z zaleceniami i uruchom żądany program prania.

Opakowanie zawiera 10 kapsułek po 20g

Kod: 4008455501918

DE

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...