Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.75 kg
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Producent: Realchimica

ChanteClair  niezwykle skuteczny odtłuszczacz do usuwania wszelkich tłustych zabrudzeń w domu, warsztacie, ogrodzie o zapachu lawendy.

Do użytku domowego i profesjonalnego. Szybko i skutecznie rozpuszcza  tłuszcze, usuwa tłuste plamy, nabłyszcza. Ma zastosowanie min do czyszczenie piekarników, okapów, grilli, naczyń kuchennych, podłóg, krajalnic. Do usuwania tłustych plam z tkanin przed praniem. Do odtłuszczania części pojazdów mechanicznych.

Nie stosować do delikatnych powierzchni  i tkanin. W razie wątpliwości wykonać próbę na małej powierzchni w niewidocznym miejscu. W przypadku kontaktu w powierzchniami z aluminium, powierzchniami malowanymi, tworzywami sztucznymi, marmurem natychmiast dokładnie spłukać wodą. Nie używać na przezroczystych tworzywach sztucznych, drewnie i kalkomanii.

Sposób użycia. Spryskać czyszczone powierzchnie, w przypadku silnych zabrudzeń pozostawić na kilkanaście sekund, po czym przetrzeć wilgotną szmatką lub gąbką. Na tkaninach natryskiwać na czyszczony obszar.

Produkt włoski.

Pojemność: 625 ml

Kod: 8015194508036

Opakowanie zbiorcze

  • Liczba sztuk w opakowaniu zbiorczym - kartonie:: 

    12

Kod

  • Kod kreskowy: 

    8015194508036

Język:

  • Język:: 

    IT

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...