Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.50 kg
Producent: Reckitt Benckiser
  • Zestaw zawiera automatyczny odświeżacz i wkład z dodatkiem olejku.
  • Uwalnia pachnącą mgiełkę z olejkami eterycznymi, kompozycja o zapachu kwitnącej róży.
  • Długotrwały efekt - do 45 dni, przy ustawieniu najniższego poziomu intensywności zapachu.
  • Stylowy design.
  • Pełna kontrola zapachu - 3 poziomy intensywności.
  • Kompaktowa budowa urządzenia na baterie sprawia, że jest przenośny.

Pozwól swoim myślom odpłynąć ku szczęśliwym chwilom dzięki podnoszącej na duchu kompozycji zapachowej ananasa, brzoskwini i dzikiej mięty.

Produkt uwalnia zapach z olejkami eterycznymi w formie delikatnej, pachnącej mgiełki, która unosząc się w powietrzu zapewnia efekt odświeżenia – 1 wkład wystarcza aż do 45 dni, przy ustawieniu najniższego poziomu intensywności zapachu.

Odświeżacz dozuje uwalnianie mgiełki, co zapewnia optymalne rozproszenie zapachu. Działa w 3 różnych poziomach intensywności zapachu, które mogą być regulowane w zależności od preferencji.

Idealny do pokoju, biura, dzięki eleganckiemu designowi urządzenie pasuje do każdego wnętrza.

Posiada funkcję stand-by, dzięki której pracuje w dwóch cyklach: uwalnia mgiełkę przez 8 godzin, po czym przechodzi w stan uśpienia na 16 godzin.

Zestaw zawiera urządzenie plus wkład zapachowy.

Kod: 5900627080148

Kraj pochodzenia: Polska

Środki ostrożności:

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI: Przed użyciem zapoznaj się ze środkami ostrożności i instrukcją, którą zachowaj. Urządzenie działa na baterie. Wyłącznie dla dorosłych. Nieprzeznaczone do użytku przez dzieci ani osoby o obniżonej sprawności ruchowej, sensorycznej lub umysłowej. Używaj tylko baterii alkalicznych. Upewnij się, że baterie są prawidłowo umieszczone w urządzeniu, zgodnie z oznaczeniami (+) i (-). Jeśli nastąpi jakikolwiek wyciek z baterii, usuń je i wyczyść dokładnie urządzenie. Jeśli nie zamierzasz używać urządzenia przez dłuższy czas, wyjmij baterie. Jeżeli planujesz ponad tygodniowy pobyt poza domem, wyłącz urządzenie. Chronić urządzenie przed źródłami ciepła, ogniem, urządzeniami elektrycznymi, słońcem i przed nagrzaniem powyżej temperatury 50˚C. Nie używaj jednocześnie baterii używanych i nowych, różnych producentów czy różnych typów. Baterie nie powinny być narażone na działanie wody, ognia czy wysokich temperatur. Nie powoduj spięcia. Nie ładuj baterii. Utylizacja: należy wziąć pod uwagę obowiązujące normy prawne. Wyjąć baterie. Baterie zawierają 0% Hg, 0% Cd, 0% Pb. Zutylizuj zużyty pojemnik po wkładzie. Urządzenie wyrzuć do odpowiednio oznaczonego kosza.
Używaj zgodnie z przeznaczeniem. CHRONIĆ PRZED DZIEĆMI I ZWIERZĘTAMI DOMOWYMI. Używać w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. WYŁĄCZ URZĄDZENIE PRZED WŁOŻENIEM WKŁADU. Używaj wyłącznie wkładów Air Wick Aromatyczna Mgiełka. NIE POŁYKAĆ.
Przed użyciem zapoznaj się ze sposobem użycia umieszczonym na opakowaniu.

 

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...